niepelnosprawi.konecki.powiat.pl

Z przyjemnością informujemy o rozstrzygnięciu VI Powiatowego Konkursu Fotograficzno – Literackiego „Fotoinspiracje” pod hasłem „Tajemnica ukryta w rodzinnej pamiątce…” - opowieść zainspirowana spotkaniem z babcią, dziadkiem lub innym członkiem rodziny. Konkurs miał na celu zachęcić do rozwijania zainteresowania fotografią, jako jedną z form spędzania czasu wolnego. W każdym zdjęciu, które otrzymaliśmy kryje się nutka pasji i na pewno wiąże się z nim wiele miłych, ciekawych rodzinnych wspomnień. Naszym celem była również popularyzacja różnych form literackich. Uczniowie nadesłali bardzo interesujące opowiadania i wywiady będące wynikiem spotkań i rozmów z najstarszymi członkami swoich rodzin.

W VI edycji naszego konkursu pierwsze miejsce ex aequo zajęły:

Nadia Am Ali, Zespół Placówek Oświatowych w Modliszewicach,

Aleksandra Gil, Publiczna Szkoła Podstawowa w Rudzie Malenieckiej.

Wyróżnienia zostały wręczone dla: Darii Natkańskiej, Mariki Słowik, Amelii Sęgi oraz Kornelii Kowalskiej. Serdecznie gratulujemy nagrodzonym oraz ich opiekunom!

Organizatorkami konkursu były: Ewa Młynarczyk – Wróbel oraz Sylwia Fidor.

Wręczenie nagród oraz wyróżnień odbyło się w dniu 18 czerwca 2021 w I Liceum Ogólnokształcącym im. Komisji Edukacji Narodowej w Końskich. Na uroczystości obecny był naczelnik Wydziału Polityki Społecznej, Oświaty i Zdrowia - Krzysztof Stachera który w imieniu Starosty Koneckiego – Grzegorza Pieca wręczał nagrody i wyróżnienia.

I Liceum Ogólnokształcące w Końskich