niepelnosprawi.konecki.powiat.pl

W środę 13 grudnia odbyło się w sali konferencyjnej koneckiego starostwa odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu „Malowane na byle czym” połączone z wystawą prac. Jury w składzie: starosta Grzegorz Piec - przewodniczący, członkowie Urszula Przygodzka – dyrektor PCPR i Agata Centkowska – naczelnik Wydziału Polityki Społecznej, Oświaty i Zdrowia oraz dyrektor PCPR Urszula Przygodzka wręczyło laureatom nagrody i dyplomy. Wcześniej przedstawialiśmy cele jakie przyświecały tej inicjatywie koneckiego Domu Pomocy Społecznej „Cichy Zakątek”, warto więc tylko jeszcze raz przypomnieć listę osób wyróżnionych.

Konkurs pod intrygującą nazwą „Malowane na byle czym”, który organizował Konecki Dom Pomocy Społecznej „Cichy Zakątek” został rozstrzygnięty. Na małej sali konferencyjnej w Starostwie Powiatowym organizatorzy przygotowali ekspozycję złożoną z 42 prac konkursowych.

Oto laureaci nagród:

  • I nagroda - Wiesław Zuchmański z DPS,
  • II nagroda - Zbigniew Małecki z PSDS,
  • III nagroda - Milena Mazur z SOSW w Baryczy,

trzy wyróżnienia trafiły do Adama Zugi z DPS w Rudzie Pilczyckiej, Daniela Sobczaka z PŚDS i Anety Znojek z DPS. Dyplomy wręczono również słuchaczom Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Adam Kubka