niepelnosprawi.konecki.powiat.pl

W czwartek 19 grudnia w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego odbyło się wręczenie nagród i dyplomów laureatom świątecznego konkursu. Komisja w składzie: Przewodniczący – Marian Wikiera, członkowie: Sylwia Armada, Agnieszka Krakowiak, Adam Kubka, postanowiła przyznać 3 nagrody: I miejsce - Marta Kowalska z II LO w Końskich, II miejsce - Oliwia Turalska z I LO w Końskich, III miejsce - Sylwia Bednarczyk ze SOSW w Baryczy.

Dodatkowo przyznane zostały wyróżnienia dla 7 uczestników: Julia Smoląg - I LO w Końskich, Martyna Gałecka - II LO w Końskich, Martyna Stepanek - SOSW w Baryczy, Klaudia Socha, Miłosz Dobrowolski, Karolina Wrona, Julia Kurp - ZSP w Stąporkowie. Zostało przyznane także jedno wyróżnienie specjalne za pracę, której autorką jest Maja Nowakowska, uczennica I LO w Końskich. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy za udział w konkursie.

Nagrody laureatom wręczyli w obecności dyrektorów placówek i opiekunów : starosta konecki – Grzegorz Piec, wicestarosta – Wiesław Skowron, wiceprzewodniczący RP – Łukasz Kubka. Serdecznie gratulujemy.

Opracował: Adam Kubka