niepelnosprawi.konecki.powiat.pl

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Pracownicy i Rodzice

„Wiedzę możemy zdobywać od innych,
ale mądrości musimy nauczyć się sami”.
                                               (Adam Mickiewicz)

Szanowni Państwo, kolejny rok szkolny dobiega końca. Dokonujemy podsumowania i oceny tego co wydarzyło się w szkołach i placówkach. Rok szkolny 2023/2024 był rokiem pracowitym, stawiającym przed szkołami nowe wyzwania i niekiedy trudne zadania. Dziękuję nauczycielom za rzetelną codzienną pracę, za troskę o wychowanie młodych ludzi w oparciu o nieprzemijające wartości, jakimi są: prawda, dobro, szacunek dla drugiego człowieka.

Drodzy Uczniowie, gratuluję Wam osiągniętych wyników na świadectwie i zdanych egzaminów. Jestem przekonany, że mijający rok znacząco wzbogacił Wasz bagaż wiedzy
i doświadczeń, że potraficie w pełni korzystać z możliwości, jakie Wam stwarzają szkoły
i  nauczyciele. Życzę udanych wakacji. Niech najbliższe tygodnie letniego wypoczynku pozwolą Wam cieszyć się pogodą, spełniać plany wyjazdowe oraz rozwijać zainteresowania.

Szanowni Rodzice, dziękuję Państwu za pracę na rzecz szkoły, za aktywność w życiu szkolnym. Gratuluję osiągnięć uzyskiwanych przez Państwa dzieci oraz życzę wielu powodów do osobistej radości.

Szanowni Państwo, w imieniu własnym i władz samorządowych Powiatu Koneckiego życzę  wszystkim udanego wypoczynku letniego, wytchnienia od codziennych obowiązków; niech wakacje będą czasem radosnym i pozostawią miłe wspomnienia.

Z wyrazami szacunku

Grzegorz Piec