niepelnosprawi.konecki.powiat.pl

W niedzielę 18 lipca br., na niedawno oficjalni otwartym zbiorniku wodnym w Antoniowie, rozegrane zostały Towarzyskie zawody spławikowe o Puchar Starosty Koneckiego. Na „starcie” zawodów stanęło 29 wędkarzy z całego terenu Powiatu Koneckiego (np: Końskie, Stąporków, Niekłań, Radoszyce). Z wagą ponad 8 kilogramów zawody wygrał Grzegorz Szczegielniak tym samym zajmując - I miejsce, II miejsce zajął - Rafał Majewski , III miejsce - Włodzimierz Struzik , kolejne miejsca zajęli: IV miejsce - Tomasz Gil , V miejsce - Grzegorz Polewany , VI miejsce - Tomasz Cłapak. Zwycięzcy otrzymali gratulacje i puchary.

Obecny w tym dniu Grzegorz Piec – Starosta Konecki w asyście Jarosława Staciwy – Członka Zarządu Powiatu, otrzymał od Polskiego Związku Wędkarskiego - Koło Radoszyce pamiątkową wędkarską koszulkę i jednocześnie zaproszenie przyłączenia się do zrzeszenia wędkarzy. Nie zabrakło również podziękowań i wyrazów uznania za możliwość takiej rywalizacji.

„Wędkarstwo to nie tylko rozpowszechnianie sportu wędkarskiego,  ale także jedna z form czynnego wypoczynku i aktywnego obcowania z przyrodą oraz możliwość spotkania się i rywalizowania, sprawdzenia swoich możliwości” – powiedział Grzegorz Piec – Starosta Konecki.

Wszystkim biorącym udział w zawodach serdecznie gratulujemy i „Połamania kija”.