niepelnosprawi.konecki.powiat.pl

W dniu 22 czerwca., w Starostwie Powiatowym w Końskich odbyło się zebranie Komisji Konkursowej, mające na celu wyłonienie Zwycięzców Konkursu online pn. ”BEZPIECZNE WAKACJE”, który odbył się w dniach 14.06 - 21.06.2021. Celem konkursu była popularyzacja wiedzy i profilaktyka na temat bezpieczeństwa podczas letnich, aktywnych form wypoczynku, pobudzenie świadomości wśród dzieci, młodzieży i dorosłych na temat zagrożeń związanych z wakacyjnymi wyjazdami, bezpiecznego zachowania na co dzień oraz promocja walorów turystycznych i przyrodniczych powiatu koneckiego. Komisja w składzie: Marian Wikiera - przewodniczący, Sylwia Sobczyńska, Agnieszka Krakowiak, Mariusz Słowiński - członkowie, dokonała sprawdzenia wszystkich nadesłanych odpowiedzi uczestników, dokonując punktacji. W każdym z trzech etapów uczestnik mógł zdobyć 6 punktów, a każda poprawna odpowiedź, to jeden punkt. Maksymalna ilość zdobytych punktów, we wszystkich trzech etapach wynosiła 18.

Najwyższa ilość punktów, którą udało się zgromadzić najlepszym uczestnikom wynosiła 17. Osób, które zdobyły taką ilość punktów było 5. Wśród nich znaleźli się: Martyna MROZIK, Marta PAWŁOWSKA, Szymon KOWALCZYK, Gabriela DZITKOWSKA, Adam KOWALCZYK. W zaistniałej sytuacji zgodnie z punktem 3 & 4 regulaminu konkursu komisja biorąc pod uwagę szybkość udzielonych odpowiedzi wyłoniła laureatów I, II i III miejsca.

O to laureaci:

I miejsce - Martyna MROZIK,

II miejsce - Marta PAWŁOWSKA,

III miejsce - Szymon KOWALCZYK.

Komisja postanowiła WYRÓŻNIĆ pozostałych dwóch uczestników za zdobycie 17 punktów : Gabrielę DZITKOWSKĄ, Adama KOWALCZYKA oraz uczestnikowi Katarzynie WIŚNIEWSKIEJ za zdobycie 16 punktów. Komisja podjęła również decyzję o nagrodzeniu pamiątkowymi dyplomami wszystkich, którzy wzięli udział w Konkursie.

- Gratuluję laureatom i wszystkim uczestnikom za udział w tej umysłowej zabawie. Życzę pięknego czasu na nadchodzący czas wakacji, aktywnego i przede wszystkim bezpiecznego spędzania wolnego czasu i odkrywania pięknych miejsc, których na terenie naszego powiatu jest wiele - przekazuje starosta konecki – Grzegorz Piec.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, których uroczyste wręczenie odbędzie się 26 czerwca na terenie Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Baryczy w godzinach od 10:00 do 14:00, podczas imprezy plenerowej pn. „POWIATOWY PIKNIK RODZINNY – BEZPIECZNE WAKACJE”.

Serdecznie gratulujemy i zapraszamy na piknik!

Mariusz Słowiński