niepelnosprawi.konecki.powiat.pl

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne,Pracownicy i Rodzice

„Cele w życiu człowieka powinny być jak horyzonty, tak aby osiągając jedne, zawsze widzieć nowe”. 

Agnieszka Lisak

Drodzy Maturzyści,

Egzamin dojrzałości to symboliczny start w dorosłe życie. Tegoroczna matura, z powodu epidemii Covid – 19 jest nieco inna niż dotychczasowe, ale wierzę że osiągnięte wyniki staną się przepustką na wymarzone studia i będą znakomitym wstępem w dorosłe życie. Z całego serca w imieniu własnym i całego zarządu Powiatu w Końskich życzę Wam znakomitych wyników, dostania się na wymarzone uczelnie, a w przyszłości wielu zawodowych sukcesów oraz podejmowania mądrych życiowych decyzji.

Dziękuję Państwu Dyrektorom i Nauczycielom za wysiłek włożony w przygotowanie młodzieży do egzaminu maturalnego. Jest on uwieńczeniem Państwa trudu, niech więc jego wyniki będą powodem do dumy i zadowolenia. Rodzicom Maturzystów życzę wiele satysfakcji z osiągnięć dzieci, które dzięki Państwa wsparciu mogą realizować swoje marzenia.

Drodzy Maturzyści, przed Wami jeszcze kilka dni wzmożonego wysiłku, mobilizacji i stresu. Korzystając z tej okazji, pragnę złożyć Wam – oprócz tradycyjnego: „połamania piór” – życzenia optymalnego wykorzystania zdobytej wiedzy, dużo szczęścia i jak najmniej nerwów, a dopiero później  miłego i bezpiecznego wypoczynku w czasie nadchodzących wakacji.

Z wyrazami szacunku

Starosta Konecki

Grzegorz PIEC